Originální interiér – obrazy na stěně

Malování interiérů - obrazyMáte mnoho možností pro ovlivnění vzhledu vašeho interiéru. Výběr nábytku, barevné sladění podlahových krytin s barevnými odstíny stěn, pro vyniknutí pak výběr detailů a doplňků. My vám k tomu nabízíme originální službu, kterou se odlišíte od konkurence, nebo kterou překvapíte všechny vaše známé, kteří vás doma navštíví.

Malování obrazů na zeď

Nástěnné malby používalo lidstvo už v době pravěku. Jeskynní malby měly kultovní význam, zobrazování zvířat a lovu mělo lidem zajistit dostatek obživy.
V pozdější době pak byly malby spjaty především s náboženstvím, přírodními motivy a uctíváním panovníků. Nejznámějšími a nejvyhledávanějšími dochovanými malbami jsou středověké fresky, kterými byly ve středověku zdobeny církevní objekty.

Obrazy na zdech jsou neoddělitelnou součástí stavby a doplňují interiéry neopakovatelnou atmosférou. V dnešní době jsou spíše raritou nebo součástí uměleckých prostor a galerií. Přitom dokáží velmi výrazně oživit i jiné interiéry. Jsou vyjádřením vašich názorů, vašeho stylu života.

Do jisté míry se o návrat nástěnných maleb pokouší dnešní plastické tapety a lepené obrazové tapety. Jejich originalita je však omezena množstvím vyrobených kusů. Naše nabídka vám originální prostředí vytvoří.

Nechte si vytvořit výjimečnou atmosféru v obývacím pokoji, kanceláři, restauraci nebo třeba mateřské školce. Nejste omezeni velikostí ani obsahem, vše je na vaší fantazii. Nástěnné malby v libovolné velikosti vám namalujeme podle vašich představ, předloh nebo fotografií, případně vám předem vytvoříme grafický návrh.


Inteline - obrazy na stěně Inteline - obrazy na stěně Inteline - obrazy na stěně

Inteline - obrazy na stěněInteline - obrazy na stěněInteline - obrazy na stěně


Napište nám vaše představy, ozveme se vám. Případně využijte některý z dalších kontaktů.

[contact-form 1 „Kontaktní formulář 1“]

Březen 17, 2010