Služby

Potřebujete vymalovat dům nebo byt, postavit sádrokartonovou příčku nebo schovat současný ošklivý strop pod jedinečný podhled, který vám bude každý závidět? Chcete zateplit dům, případně byste měli rádi opravenou a natřenou fasádu? Nebo jste firma, která chce zrekonstruovat své kanceláře, vymalovat sklad případně rozsáhlé garáže?

Tak to přesně děláme. Malování, sádrokartony, stropní podhledy, rekonstrukce, počítačové sítě. Naším cílem je ukázat vám, zákazníkům, že kvalitně odvedená práce může být za rozumnou cenu a nemusí trvat nekonečné dny, kdy máte místo vašeho bytu nebo kanceláře staveniště.

Máme zkušenosti, dodržujeme pracovní postupy, používáme kvalitní materiály, používáme kvalitní nářadí a stroje a pravidelně se školíme u jejich výrobců. Pracujeme bez zbytečných prostojů, uklízíme po sobě.

A především s vámi, zákazníky, komunikujeme. Klademe důraz na to, abyste vždycky věděli co a proč děláme, jaké materiály používáme a jaké jsou případné jiné možnosti.

Podívejte se na naše reference z poslední doby.

Abychom vám zajistili vysokou kvalitu provedených prací, přijímáme zakázky většího rozsahu v dosahu jedné hodiny cesty z Kladna. Jedná se tedy o města a jejich okolí: Kladno, Slaný, Unhošť, Stochov, Praha, Beroun, Rakovník, Kralupy nad Vltavou, Mělník, Neratovice, Litoměřice, Žatec, Louny, Most, Příbram, Rokycany, Plzeň. Menší zakázky (s dobou prací do jednoho týdne, případně méně náročné na použité nářadí a množství materiálu) jsme schopni zajistit v celé České republice.