Certifikát zateplovacích systémů Caparol Capatect

Caparol CapatectVe vývoji zateplovacích systémů Capatect jsou vloženy zkušenosti z více než 40 let práce. V celé Evropě se Capatect stal pojmem pro nadprůměrné servisní služby a technickou preciznost.

Kvalita z Rakouska

V systémech Capatect nabízí firma Caparol optimální izolační systémy pro novostavby, přestavby i sanace s jistotou evropské značky. Důležité je, že se Capatect vyrábí v Rakousku, které má nejpřísnější požadavky na kvalitu stavebních materiálů v Evropě! Jako výrobce kvalitních materiálů pro dokonalou tepelnou izolaci Capatect zaručuje kvalitu, funkčnost a spolehlivost.

Číslo 1 na trhu zateplovacích systémů

Moderní zateplovací systémy Capatect optimalizují fasády s ohledem na tepelnou izolaci a estetiku jak u klasicky stavěných domů, tak i u konstrukcí z prefabrikátů. Ve spojení s rozsáhlými servisními službami se Capatect mohl rozvinout v jeden z nejprodávanějších systémů na evropském trhu.

Vyberte si svůj systém

Čtyři řady výrobků BASIC-LINE, TOP-LINE, MINERA-LINE a ECO-LINE pokrývají veškeré možné požadavky po stránce technických i osobních hledisek. Všechny systémy odpovídají předpisům Evropské organizace pro technické schvalování (EOTA) ETAG 004 a pokynům pro udělování evropského technického schválení ETAG 004, i odpovídajícím národním předpisům.