Reference 2017

Vybrané subjekty a dodané služby v roce 2017

 • Hödlmayr Jeneč. Vodorovné dopravní značení (6 km).
  Nástřik dopravního značení – značení manipulačních ploch, stání a parkovišť.
 • Hödlmayr Jeneč. Oprava stání čerpací stanice v areálu.
  Vybourání původní betonové desky, kanalizačních a odkapových žlabů a vpustí. Montáž nové kanalizace pro pojezd kamionové dopravy. Stavba železobetonové desky z vibrovaného betonu, řezání a zalití dilatačních spár v napojení na asfaltovou plochu.
 • Hödlmayr Jeneč. Rekonstrukce oplocení areálu (310 m).
  Odstranění náletových dřevin a vegetace. Demontáž původního plotu a elektroinstalace, úpravy plotových sloupků, dodávka a montáž nového plotu z poplastovaného pletiva, zabezpečení ostnatým žiletkovým drátem.
 • Cream Real Estate. Opravy v objektech na Kladně.
  Nátěry plynových trubek, rekonstrukce pronajímaných prostor po havárii vody, dodání a instalace sanitárního zařízení, lepení obkladů a pokládání dlažeb, malování.
 • Opravy ordinace dětského lékaře Praha 4.
  Opravy omítek a sádrokartonových stropů po havárii vody. Sanace plísní a proteklin, desinfekční nátěry, kompletní renovace maleb. Dodání a montáž protihlukových akustických dveří, instalace nových čistících zón.
 • Rekonstrukce bytu – Kladno.
  Kompletní rekonstrukce panelového bytu. Změna dispozic příček včetně nového prostupu nosnou zdí. Zajištění statického posudku a projektu. Rekonstrukce bytového jádra včetně obkladů a dlažeb, nové rozvody vody a odpadů, nová elektroinstalace.
  Položení laminátových podlah, výměna vstupních dveří, malování.